Jak szybko znaleźć pracę w Niemczech?

Jak szybko znaleźć pracę w Niemczech?

Od niedawna jestem pracownikiem firmy EuroJob24 mieszczącej się na ul. Jagiełły 3 w Gorzowie Wlkp. Moim zadaniem jest rekrutacja. Jak szybko znaleźć pracę w Niemczech? Bardzo szybko 🙂 
Najważniejszy jest człowiek – 2 nogi, 2 ręce, głowa i motywacja do Pracy.

 

Formalności
W pierwszej kolejności przeprowadzam rozmowę z kandydatem. Omawiam historię zatrudnienia oraz zapoznaję się z uprawnieniami. Następnie dopasowuję odpowiednia ofertę Pracy zgodnie z kwalifikacjami jakie posiada potencjalny pracownik. Ustalamy wspólnie możliwy i dogodny termin wyjazdu. Kandydat uzupełnia kwestionariusz, w którym udziela informacji niezbędnych do legalnego zatrudnienia. Skanujemy niezbędne dokumenty takie jak dowód osobisty, uprawnienia oraz certyfikaty.

Zakwaterowanie
W tej kwestii wychodzimy naprzeciw. Muszę przyznać, że jesteśmy bardzo konkurencyjna firmą. Oferujemy mieszkania w wysokości od 60 – 100 euro za miesiąc. W jednym pokoju mieszkają po dwie osoby. Generalnie zakwaterowanie obejmuje od 4-6 osób w zależności od metrażu mieszkania. Należy również zaznaczyć, że za granicą dodatkowo pracują koordynatorzy, którzy wprowadzają pracowników na mieszkania. Koordynator sprawdza warunki bytowe pracowników oraz interweniuje w razie konieczności.

Przygotowanie do wyjazdu
Pracownik powinien być zaopatrzony w prywatną kołdrę oraz pościel, niezbędne przybory kuchenne. Każdy z naszych pracowników otrzymuje informację odnośnie adresu zakwaterowania, wykonywania Pracy a także numer kontaktowy do koordynatora. Zawsze rekruter upewnia się, że nasz pracownik dotarł bezpiecznie na miejsce. Jesteśmy w stałym kontakcie- wsparcie pracowników polskiego biura oraz koordynatora za granicą.
Tylko tyle wystarczy aby móc zostać zatrudnionym w sposób legalny na podstawie umowy o pracę (polskie lub niemieckie warunki).
Reasumując można bardzo szybko znaleźć pracę w Niemczech – wystarczy tylko chęć i odrobina zainteresowania.
Zatrudniamy w miejscowościach takich jak między innymi: Koethen, Hamburg, Bad Marienberg, Dortmund, Erfurt, Salzgitter, Krefeld, Grossbeeren, Bottrop.

Zapraszam do kontaktu :

E-Mail: praca@eurojob24.pl
Nie zwlekaj – aplikuj jeszcze dziś. Wypełnij nasz formularz – uzupełnij kwestionariusz – a my oddzwonimy! Możesz również wykonać połączenie – udzielimy wszelkich informacji  o bieżących projektach.

Telefon:

+48 500 496 799

+48 95 724 12 88

Oferty pracy i najnowsze wieści od nas znajdziecie również na naszej stronie Facebook.

Tagi: , , , , , ,