Ubezpieczenie Zdrowotne za Granicą z Kartą EKUZ

Jeśli podczas naszego pobytu za granicą pomoc medyczna okaże się niezbędna, dokumenty te potwierdzają prawo korzystania z opieki zdrowotnej w placówkach działających w ramach powszechnego systemu opieki zdrowotnej. Trzeba złożyć formularz ZUS Rp-1E i formularz unijny E 207 PL, a także dokumenty potwierdzające polskie i zagraniczne okresy ubezpieczenia. Jest on zobowiązany do złożenia w ZUS wniosku o poświadczenie formularza A1.

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia, opłacamy wymagane składki i gwarantujemy dodatkowe ubezpieczenie medyczne na terenie Niemiec.

Dlaczego warto szukać pracy przez Eurojob? Każdej zatrudnionej przez nas osobie przydzielamy opiekę pracownika, zarówno po stronie polskiej, jak i niemieckiej, który będzie służył radą i pomocą przez cały kres trwania zlecenia. Warto wiedzieć, że w warunkach członkostwa w Unii Europejskiej Polska – tak jak wszystkie pozostałe państwa UE – nadal stosuje prawo krajowe w dziedzinie zabezpieczenia społecznego.

Zapraszam do kontaktu :

E-Mail: praca@eurojob24.pl
Nie zwlekaj – aplikuj jeszcze dziś. Wypełnij nasz formularz – uzupełnij kwestionariusz – a my oddzwonimy! Możesz również wykonać połączenie – udzielimy wszelkich informacji  o bieżących projektach.

Telefon:

+48 500 496 799

+48 95 724 12 88

Oferty pracy i najnowsze wieści od nas znajdziecie również na naszej stronie Facebook.

Tagi: , , ,