• Słyszałam sporo dobrych opinii o EuroJob24 i skorzystałam z ich pośrednictwa. Teraz dzięki nim pracuję w jednej firmie na etacie i jestem zadowolona. Karolina, www.gowork.pl

  • Jak dobrze, że takie firmy istnieją. Super mi się z nimi pracuje. Czech, www.gowork.pl

  • Witam wszystkie panie pielęgniarki i położne. Firma ma oferty na dobra prace w okolicach Hamburga. Najważniejsze jest tam zatrudniona b.dobra koordynatorka która pomaga we wszystkim na miejscu , naprawdę a w dodatku jest sama pielęgniarką i nauczycielką języka. Bardzo dobra sprawa Polecam. Sama skorzystałam i nie żałuje. Pozdrawiam u.lubecki@web, www.gowork.pl

Szukasz pracy za granicą?

EuroJob24 prowadzone jest przez kompetentną i solidną kadrę, zarządzającą od ponad 15 lat procesami rekrutacji pracowników. Sprawnie funkcjonujemy na rynku i opracowujemy wspólnie z naszymi klientami indywidualne “koncepcje planowania zatrudnienia“, w celu zapewnienia owocnej, opartej na zapotrzebowaniu i długotrwałej współpracy!

Atrakcyjne wynagrodzenie

Jesteśmy jedną z najbardziej rzetelnych firm, która dzięki stabilności i wysokiej pozycji na rynku może zaproponować swoim pracownikom atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie.

Profesjonalne podejście

Nasz zespół, dzięki długoletniemu doświadczeniu składa się ze specjalistów w swojej dziedzinie. Pozwala nam to we właściwy sposób dopasować kompetentne osoby na określone stanowiska.

Pomoc w formalnościach

Pomożemy Tobie w formalnościach związanych z pobytem na terenie innego kraju, nasi liderzy i koordynatorzy poszczególnych projektów na miejscu indywidualnie pomagają rozwiązać wszelkie problemy.

Znajdź pracę dla siebie i nie przegap okazji

Nasi specjaliści z dziedziny doradztwa personalnego, trafnie rozpoznają potrzeby kadrowe Klienta i spełniają aspiracje zawodowe pracowników, dobierając kompetentne osoby do ściśle określonych stanowisk pracy. Nasz sukces wynika z bardzo dobrze zorganizowanej i prężnie działającej struktury. Nasza jakość zarządzania jest doskonałą mieszanką kompetencji z działów produkcji, logistyki, handlu hurtowego, detalicznego oraz planowania zatrudnienia.

8

Oferty pracy

3,547

Zaufało nam

257

Pracuję na stałe

90%

Zostało zatrudnionych

Chciałbyś rozwinąć swoje umiejętności? Nie wiesz od czego zacząć? Zgłoś się do nas!