O nas

Praca za granicą i w kraju

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się szeroko rozumianym pośrednictwem pracy zarówno w kraju jak i za granicą. Nasi specjaliści z dziedziny doradztwa personalnego, trafnie rozpoznają potrzeby kadrowe Klienta i spełniają aspiracje zawodowe pracowników, dobierając kompetentne osoby do ściśle określonych stanowisk pracy.

Nasz sukces wynika z bardzo dobrze zorganizowanej i prężnie działającej struktury. Nasza jakość zarządzania jest doskonałą mieszanką kompetencji z działów produkcji, logistyki, handlu hurtowego, detalicznego oraz planowania finansów i zatrudnienia.

Atrakcyjne wynagrodzenie

Jesteśmy jedną z najbardziej rzetelnych firm, która dzięki stabilności i wysokiej pozycji na rynku może zaproponować swoim pracownikom atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie.

Długoletnia współpraca

Nasze umowy z kontrahentami są gwarantem długotrwałej współpracy, dlatego możemy zaproponować swoim pracownikom stabilność pracy.

Pomoc w formalnościach

Na każdym z projektów gwarantujemy mieszkania służbowe wyposażone w niezbędne sprzęty gospodarstwa domowego.

Zapewnienie zakwaterowania

Jesteśmy gotowi każdemu pracownikowi pomóc w formalnościach związanych z pobytem na terenie innego kraju, nasi liderzy i koordynatorzy poszczególnych projektów na miejscu indywidualnie pomagają rozwiązać wszelkie problemy.

Nasz zespół, dzięki długoletniemu doświadczeniu składa się ze specjalistów w swojej dziedzinie. Pozwala nam to we właściwy sposób dopasować kompetentne osoby na określone stanowiska.

Na terenie całej Europy nasi pracownicy zatrudnieni są w topowych firmach działających m. in. w branży logistycznej, spożywczej i przemysłowej. Pracujemy w magazynach centralnych sieci IKEA, NETTO, EDEKA, RHENUS LOGISTIC, FROST, WESERGOLD.