Życzenia Bożonarodzeniowe od firmy EuroJob24

Życzenia Bożonarodzeniowe od firmy EuroJob24

życzenia bożonarodzeniowe EuroJob24

Życzenia Bożonarodzeniowe

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia załoga firmy EuroJob24 przekazuje najserdeczniejsze życzenia pogody ducha, spełnienia wszystkich marzeń. Nadchodzący czas Wigilii jest okresem zadumy nad tym co minęło oraz co na nas czeka. Niech te Święta obfitują w spokój natomiast szczęście będzie z Wami non stop. Życzymy abyście spędzili  te niezwykłe chwile bez pośpiechu, z dala od wszystkich trosk i zmartwień.

Pragniemy podziękować tym Wszystkim pracownikom, którzy przez okres Świąt przebywają za granicą. Doceniamy Państwa wkład oraz zaangażowanie i jesteśmy wdzięczni, że pracujecie dla naszej firmy. Nie zapominamy o Was, przesyłamy gorące pozdrowienia.

Pamiętajmy na Święta o potrzebujących

Pracownicy biura EuroJob24 serdecznie zachęcają aby choć na Święta udzielać pomocy schroniskom dla zwierząt. Nie zapominajmy o tych co nas potrzebują i są bardzo zależni od innych.

W związku z powyższym solidarnie zebraliśmy  – kto co mógł – żywność dla zwierząt, którą przekazaliśmy dla wybranego schroniska. Jest to bardzo ważna i potrzebna inicjatywa do której zachęcamy pozostałe firmy. Pamiętajmy aby na Święta nie tylko coś dostawać ale także dawać – to jest właśnie MAGIA ŚWIĄT.

Nowy Rok

W imieniu firmy EuroJob24 pragniemy podziękować wszystkim naszym Klientom oraz Pracownikom za udany rok wspólnej pracy. Wyrażamy dużą nadzieję na jej kontynuację w roku 2018.

Życzymy Państwu aby Nowy Rok 2018 okazał się czasem większych możliwości, wyzwań oraz sukcesów w obszarze biznesowym a także osobistym.

Autor: Emilia Wypyszyńska

Zapraszam do kontaktu :

E-Mail: praca@eurojob24.pl
Nie zwlekaj – aplikuj jeszcze dziś. Wypełnij nasz formularz – uzupełnij kwestionariusz – a my oddzwonimy! Możesz również wykonać połączenie – udzielimy wszelkich informacji  o bieżących projektach.

Telefon:

+48 500 496 799

+48 957241288

Oferty pracy i najnowsze wieści od nas znajdziecie również na naszej stronie Facebook.

 


Tagi: , , , ,