Warunki zakwaterowania pracowników EuroJob24

 Warunki zakwaterowania pracowników EuroJob24

 

Odkąd prowadzę rekrutację częstym pytaniem potencjalnego pracownika jest tematyka mieszkań. Jakie oferujemy warunki zakwaterowania pracownikom EuroJob24? – muszę przyznać, że BARDZO konkurencyjne.

Koszt

Mieszkania za granicą są organizowane po stronie Naszej firmy. Opłaty wahają się pomiędzy 75 – 100 Euro za miesiąc w zależności od projektu na który jedzie osoba zatrudniona. Należy zaznaczyć, że opłaty ponoszone przez pracownika są tylko symbolicznymi kosztami za media. Gdyby ktoś chciał zatrudnić się w innej konkurencyjnej firmie koszty najmu wynoszą 240 – 400 euro za miesiąc. Należy również zaznaczyć, że jeszcze przed wyjazdem informujemy o lokalizacji oraz cenie zakwaterowania. Pracowników już na wstępie obdarzamy dużym zaufaniem. W związku z powyższym należność za zakwaterowanie odciągana jest od wynagrodzenia.

Lokalizacja

Mieszkania wynajmowane są jak najbliżej miejsca Pracy . Musimy również wziąć pod uwagę fakt, że w większych miastach występują pewne utrudnienia pod względem bliskiej lokalizacji. Nie wykluczamy ewentualności dojazdu dodatkowym środkiem transportu do Pracy. Wszystko staramy się dopasować tak, aby nie stanowiło to istotnego problemu.

Koordynator
Na mieszkania wprowadza koordynator. Postanowiłam przeprowadzić rozmowę z wybranym koordynatorem aby przedstawić czynności związane z zakwaterowaniem. Zdecydowałam się na wywiad z Panem Zbyszkiem Ropek ze względu na jego doświadczenie, pozytywne usposobienie oraz zaangażowanie w pracę. Pan Zbyszek jest koordynatorem z kilkunastoletnim doświadczeniem w zawodzie. Jest to osoba, która pracowała jako komisjoner, magazynier, brygadzista oraz finalnie koordynator. W zasadzie właściwa odpowiednia osoba na właściwym stanowisku. Potrafi się postawić w każdej sytuacji jako pracownik oraz przełożony, który potrafi podejmować odpowiednie działania.

Wyposażenie

Pan Zbyszek Ropek w zakresie swoich obowiązków pokazuje funkcjonalność sprzętu oraz jego obsługę. Każde mieszkanie wyposażone jest w mikrofalówkę, czajnik bezprzewodowy, pralkę, kuchenkę 4 – palnikową z piekarnikiem, lodówkę. Zdarzają się mieszkania, które posiadają w standardzie naczynia, sztućce jednak nie jest to normą. Wskazane jest mieć ze sobą tzw. „zestaw harcerza”

Zakwaterowanie

Do dyspozycji są mieszkania 2-3 pokojowe po 2 osoby w pomieszczeniu. W zależności od metrażu zakwaterowanie obejmuje od 4 do 6 osób. Wspólna dla mieszkańców jest łazienka oraz kuchnia.

Obowiązek wynajmującego

Do obowiązków każdego „domownika” jest dbanie o ład i porządek. Kosztem własnym jest zakup środków czystości. Mieszkania są sukcesywnie kontrolowane pod względem czystości przez koordynatora. Musimy też pamiętać o zasadach obowiązujących na zakwaterowaniu. Nie jest dozwolone ani mile widziane spożywanie alkoholu, środków odurzających, organizowanie imprez „okolicznościowych” oraz bez okazji J a także nie akceptujemy „dzikich lokatorów”. Tego typu lokatorzy są natychmiast zwalniani. Wszyscy przyjeżdżają do Pracy w celach zarobkowych i chcą mieć sprzyjające warunki mieszkaniowe. Pracodawcy również zależy aby pracownik miał czas na pracę oraz na regenerację i odpoczynek.

Certyfikat DEKRA

Chciałam wspomnieć, że większość mieszkań posiada certyfikat DEKRE. Eksperci dokonują analizy stanu nieruchomości ukazując wady w budynkach zapobiegając tym samym powstaniu szkód. Zdecydowanie to zwiększa jakość wyposażenia mieszkań.

Reasumując warunki zakwaterowania są godziwe. Mieszkania to nie baraki, namioty tylko w bardzo przystępnej cenie budynki mieszkalne w większości certyfikowane. Firma EuroJob24 nie tylko jest nastawiona na zapewnienie właściwych warunków Pracy swoim pracownikom ale również na komfort oraz poczucie bezpieczeństwa pod względem mieszkaniowym. Nikt z osób zatrudnionych nie jedzie na teren Niemiec w „ciemno” bez pewnego zakwaterowania. Na miejscu zawsze jest koordynator, natomiast rekruter również czuwa nad bezpieczeństwem upewniając się czy dana osoba jest już na miejscu. Dla nas liczą się ludzie, których traktujemy po ludzku. Bez nich nie byłoby nas. Współpraca polega na wzajemnym szacunku każdej ze stron. Właśnie dla takich fundamentów warto jest pracować w naszej firmie.

 

Autor: Emilia Wypyszyńska

Zapraszam do kontaktu :

E-Mail: praca@eurojob24.pl
Nie zwlekaj – aplikuj jeszcze dziś. Wypełnij nasz formularz – uzupełnij kwestionariusz – a my oddzwonimy! Możesz również wykonać połączenie – udzielimy wszelkich informacji  o bieżących projektach.

Telefon:

+48 500 496 799

+48 957241288

Oferty pracy i najnowsze wieści od nas znajdziecie również na naszej stronie Facebook.

Tagi: , , , , , , , , ,