Opis Stanowisk Na Projektach Za Granicą

Doświadczenie Zawodowe

W firmie EuroJob24 oferujemy różne oferty pracy w zależności od doświadczenia. Projekty dotyczą w większości pracy w Niemczech jednak jesteśmy na etapie poszerzania współpracy na obszarze europejskim. Często zdarza się, że osoba dzwoniąca bywa zniecierpliwiona a jedynym zapytaniem jest gdzie i za ile oferujecie pracę? Standardową odpowiedzią każdego konsultanta jest prośba o przedstawienie historii zatrudnienia. Zawsze chcemy idealnie dopasować ofertę do danego życiorysu. Ciężko jest spawaczowi wykonywać zawód pielęgniarki oraz komisjonerowi być operatorem wózka wysokiego składowania. Każde doświadczenie jest jedyne w swoim rodzaju i wymaga precyzyjnych kwalifikacji.

Opis stanowisk na projektach za granicą

Nasza firma zatrudnia na stanowiska takie jak:

☆ operator wózka widłowego
 • bez uprawnień z doświadczeniem

 • bez doświadczenia z uprawnieniami

 • czołowego

 • bocznego wysokiego składowania

Pierwszą grupę stanowią osoby z uprawnieniami zdobytymi wewnątrz zakładu produkcyjnego czy magazynu. Pracownicy zostali przeszkoleni wewnątrz firmy na stanowisku operatora wózka widłowego jednak nie otrzymali dokumentu fizycznie. Szkolenie wewnątrzzakładowe z wpisem do akt pracownika.
Drugą grupę stanowią osoby, które ukończyły kurs operatora wózka widłowego jednak podjęły pracę w innym zawodzie.

Operator wózka widłowego czołowego to grupa osób, która zdobyła uprawnienia na wózki czołowe i pracowała w zawodzie. Wózek widłowy czołowy używany jest przy rozładunku, załadunku, układaniu, przemieszczaniu oraz umieszczaniu na paletach towaru w magazynie. Wszystkie wózki widłowe pozwalają na podnoszenie, opuszczenie a także przechylanie masztu w przód i tył.

Operator wózka widłowego bocznego wysokiego składu musi cechować się dużą wyobraźnią przestrzenną na znacznej wysokości. Sprzęt służący do wykonywania ich pracy to wózki jezdniowe zamieszczające towar na zdecydowanie wyższych kondygnacjach niż górna granica zasięgu wózka czołowego.

Potwierdzeniem wszystkich wyżej wymienionych uprawnień na operatora wózka widłowego są następujące dokumenty:

 • legitymacja Urzędu Dozoru Technicznego wydana po pozytywnie zaliczonym egzaminie państwowym przez Urząd Dozoru Technicznego,
 • książeczka operatora wystawiona przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa w Warszawie.

Oferujemy stanowisko operatora wózka widłowego jako pracę w Niemczech (między innymi miejscowości takie jak Hamburg, Erfurt, Berlin, Dortmund)

☆ Operator wózka z napędem elektrycznym. Urządzenie jest wykorzystywane do pracy przez komisjonerów w celu transportu ładunku oraz ich składowania. Komisjoner zbiera zamówienie magazynu na podstawie zestawu słuchawkowego lub monitora i rozwozi je zgodnie ze wskazanymi wytycznymi. Pojazd elektryczny jest wyposażony w gaz oraz hamulec i jest bardzo prosty w obsłudze.Na powyższe stanowisko oferujemy pracę w Niemczech (m. in. Dortmunt, Krefeld, Salzgitter).
☆ Spawacz spawający metodą MIG/MAG/TIG/MMA. Zgodnie z powyższym mamy do czynienia tutaj z zapotrzebowaniem na pracowników spawających różne elementy od konstrukcji stalowych do grubej, czarnej, ciężkiej blachy. W tym przypadku każda dodatkowa umiejętność podana w życiorysie ma kluczowe znaczenie dla klienta. Spawaczom oferujemy pracę w Niemczech (Bad Marienberg) oraz Belgii.

W przemyśle ciężkim mile widziane jest spawanie w metodzie 135 oraz 136 (blacha ze stali czarnej).
Większa część ofert jest skierowana do tego typu uprawnień.

Obecnie najpopularniejsze certyfikaty spawalnicze to:

 • TVV,
 • DNV – Det Norske Veritas,
 • GL – Genfer Lioyd,
 • IS – Instytut Spawalnictwa,
 • PRS – Polski Rejestr Statków.
 • Wszystkie powyższe certyfikaty są rekomendowane na całym świecie.
 • Należy również wymienić najważniejsze metody spawalnicze:
 • Metoda 111 –spawanie łukowe elektrodą otuloną (MMA),
 • Metoda 114 – spawanie łukowe samoobsługowe drutem proszkowym,
 • Metoda 121 – spawanie łukiem krytym drutem elektrodowym,
 • Metoda 131 – spawanie elektroda topliwą w osłonie gazów obojętnych (MIG),
 • Metoda 135 – spawanie elektrodą topliwą w osłonie gazów aktywnych (MAG),
 • Metoda 136 – spawanie drutem proszkowym w osłonie gazu aktywnego,
 • Metoda 137 – Spawanie drutem proszkowym w osłonie gazu obojętnego,
 • -Metoda 141 – spawanie nietypową elektrodą wolframową w osłonie gazów obojętnych (TIG),
 • Metoda 15 – spawanie plazmowe (PAW),
 • Metoda 311 – spawanie acetylo-tlenowe
☆ Ślusarz  czyli osoba, która zajmuje się obróbką metali na zimno ręcznie lub z wykorzystaniem elektronarzędzi. Ważne jest aby osoba na wskazanym stanowisku posiadała umiejętności czytania rysunku technicznego. Na powyższe stanowisko zatrudniamy do pracy w Niemczech.
☆ pielęgniarka oraz technik sterylizacji medycznej są to zawody, które niewątpliwie cieszą się dużym uznaniem ze względu na postawę etyczną. Polskie pielęgniarki są bardzo chętnie pozyskiwane do pracy za granicą. Firma EuroJob24 pomaga w nostryfikacji dyplomu na terenie Niemiec. Pracownik na tym stanowisku powinien posiadać dokumenty upoważniające do wykonywania zawodu. Na dany moment mamy ofertę pracy w Niemczech (Hamburg) jednak należy zaznaczyć, że obecnie planujemy rozszerzyć ofertę na inne miejscowości oraz kraje.

Dokumenty zawodowe z Izby Pielęgniarek obejmują:

 • prawo wykonywania zawodu,
 • zaświadczenie o kwalifikacjach zgodnych z dyrektywą 2005/36 WE
 • zaświadczenie o przebytym stażu zawodowym
 • zaświadczenie o postawie etycznej.
☆ pracownik pralni przemysłowej – osoba pracująca na tym stanowisku nie musi praktycznie posiadać jakiegoś znacznego doświadczenia. Zajmuje się segregacją rzeczy tekstylnych różnego pochodzenia oraz następnie jej zawieszaniem, układaniem, pakowaniem zgodnie ze wskazanymi standardami firmy.Na powyższe stanowisko zatrudniamy do pracy w Niemczech (Lemgo, Kothen, Rostock)
☆ kierowca kategorii C+E – to nowa oferta pracy w Niemczech dla pracowników z uprawnieniami do kierowania pojazdów ciężarowych wraz z przyczepą. Kategoria C zezwala na prowadzenie pojazdów o łącznej masie powyżej 3,5 tony (oprócz autobusu) natomiast dodatkowo E stanowi przyczepa, ciągnik siodłowy lub naczepa. Kierowcę poszukujemy do pracy w Niemczech miejscowość Kassel.

Należy również wspomnieć, że nasza firma nieustannie się rozwija. Obecnie ubiegamy się o certyfikat NAN44 00-2, który stanowi o uczciwości agencyjnej w obszarze Holandii. W związku z wydaniem niniejszego dokumentu jesteśmy weryfikowani pod względem legalności funkcjonowania zarówno w obszarze relacji z pracownikami jak i zobowiązań z potencjalnymi klientami. Rozpowszechniamy współpracę również w Danii, Szwajcarii oraz Belgii. Związane jest to również z poszerzeniem ofert na branżę metalurgiczną oraz przetwórstwa.

Reasumując firma EuroJob24 posiada szeroki wachlarz ofert dla różnych typów zawodów. Jak z powyższego wynika praca jest „na wyciągnięcie ręki” wystarczy zadzwonić lub wysłać sms, CV. Za granicą wykonując pracę w Niemczech lub innych krajach mamy korzystniejsze stawki, dobrą opiekę i jasne zasady zatrudnienia. Zachęcam serdecznie do współpracy – dołącz do naszej grupy i pracuj z nami.

Autor: Emilia Wypyszyńska ☆☆☆☆☆

Zapraszam do kontaktu : E-Mail: praca@eurojob24.pl

Nie zwlekaj – aplikuj jeszcze dziś. Wypełnij nasz formularz – uzupełnij kwestionariusz – a my oddzwonimy! Możesz również wykonać połączenie – udzielimy wszelkich informacji  o bieżących projektach. Oferty pracy i najnowsze wieści od nas znajdziecie również na naszej stronie Facebook.


Tagi: , , , , , ,